Já písničkář 2

15. května 2014 v 17:33 |  Recenze knih
Název - Já písničkář 2
Počet stran - 87
Vazba - tvrdá
Nakladatesltví - CooBoo


Já, písničkář 2 je zbrusu novým zpěvníkem Tomáše Kluse a obsahuje noty i akordy k desce Racek i nově vycházející Proměnamě.

------------------------------------------------------------------------------
Druhý zpěvník známého písničkáře Tomáše Kluse je na světě! Já osobně jsem se na něj neskutečně těšila a byla jsem nejšťastnějším člověkem na planetě Zemi, když jsem ho konečně mohla držet v rukou.

Vzhled knihy je laděný s Tomášovým posledním CD: Proměnamě. Zpěvník má pevnou vazbu a co jsem ocenila nejvíce je to, že je udělaná tak, že se po rozevření nezavírá. Jednotlivé stránky jsou také místy zdobeny různými vzorky, které se tam neuvěřitelně hodí a které jemně podtrhují celkový vzhled.

Písně, tvořící tuto knihu jsou ze dvou CD. Jedná se o Racka a Proměnamě. U všech písniček jsou jak noty, tak akordy, takže provedení této knihy by měl ocenit i každý hudebník.


Obsah snad nemusím komentovat. Každý Tomášův text má v sobě skrytý nějaký úžasný podvýznam a své kouzlo. Tomáš Klus si umí neuvěřitelně dobře hrát se slovy a já ho za to opravdu obdivuji. Do své písně dokáže vložit jak nějaký smysl, tak často i příběh a je neuvěřitelně zajímavé tyto pointy v jeho textech hledat.
Obsah knihy je tedy určitě kvalitní.

Já mám Tomáše Kluse strašně ráda a obdivuji ho. Jeho sdělení, která se dají z písní snadno odvodit jsou většinou velice pravdivá a člověka nutí k zamyšlení. Tento zpěvák zkrátka dokáže lidem otevřít oči a do svých písní se snaží dát ze sebe to nejlepší. Tedy alespoň tak to na mě působí.

Jak jsem se již zmínila, provedení zpěvníku se mi neskutečně líbí a je vidět, že u jeho stvoření někdo přemýšlel. Jeho zakoupení bych určitě všem doporučila, protože jsem na této knize nenašla nic, co by mi nějakým způsobem vadilo a myslím si, že na ní ani nic takového není.Zpěvník samotný a vše v něm, je neskutečně citlivé a jemné, smutné i veselé, krásné i nespravedlivé a další a další přídavná jména. Pročítání touto knížkou na mě působí většinou pozitivně a já po jejím zavření mám vždy strašně dobrý pocit.

Tomáš Klus :D Přidejte se ke mně a pojďte také klusat za ním :3

Tomuto zpěvníku dávám 11 bodů z 10.

Recenze je psána pro Databazeknih, kterým vděčím za recenzní výtisk.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 15. května 2014 v 18:07 | Reagovat

Já mám Kluse ráda, ale tyhle jeho novější písničky se mi už nelíbí. Nevím proč, ale už to není nic pro mě. Ráda si ale pořád poslechnu jeho straší díla. :-)

2 Polly Polly | 18. května 2014 v 18:34 | Reagovat

Hezká recenze! :-)
Včerejšek byl super a jelikož i já jsem po včerejšku šťastným vlastníkem tohoto úžasného díla, nemůžu nic víc než souhlasit s tvým vysokým hodnocením :)
   Tom je zkrátka boží! ♥

3 Camilla Camilla | E-mail | Web | 18. května 2014 v 19:24 | Reagovat

Mě se tahle knížka líbila na první pohled, když jsem jí včera u vás viděla. :) Jen škoda, že Toma neposlouchám tak často, asi začnu. :D Jinak skvělá recenze. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama